Zivju Lete | Fish Counter

Sea inspired cafe in the heart of Riga

REZERVĒT GALDIŅU

Zivju Lete | Fish Counter

Sea inspired cafe in the heart of Riga

REZERVĒT GALDIŅU
img

Laipni lūgti Zivju Lete

Zivju Lete ir zivju restorāns Rīgas klusā centra pašā sirdī, kas izveidots mīlestībā pret jūras produktiem un Latvijas zvejniecības mantojumu.

Restorāns piedāvā augstākās kvalitātes zivis un jūras veltes, kuri integrēti rūpīgi izstrādātās receptēs - gan vietējās, gan citu valstu labākajās tradīcijās. Ēdienkartē atradīsiet labi zināmus klasiskus ēdienus: tartaru, karpačo, grilētas zivis, jūras velšu sautējumu, kā arī dažādus lokālus ēdienus. Zivju Lete - tas nav tikai nosaukums. Īsta 'zivju lete' ir viens no restorāna centrālajiem objektiem un piedāvā aizraujošu skatu uz atvērta tipa virtuvi, kurā var apskatīt visdažādākos jūras pasaules piedāvātos labumus. 

Jūra iedvesmojusi arī Zivju Letes interjeru, kuru iedzīvinājuši talantīgi latviešu meistari. Zivju Letes interjerā satiekas vēsmas no zvejas kuģa dizaina, koka mēbeles, vintāža stikla flīzes un dažādi unikāli mākslinieciski elementi, kas atgādinās par bezrūpīgi pavadītām vasaras dienām jūras piekrastē ...

Mūsu virtuve

Zivju Lete piedāvā jūras veltes brīnišķīgā izpildījumā, neatkarīgi no tā, vai gatavojam ko smalku - omāru jeb langustīnu, vai vienkāršākus vietējo zvejnieku sagādātos labumus. Mūsu pavāri izmanto vispiemērotākos pagatavošanas veidus, lai izceltu produktu dabiskās garšas īpašības. 

Skatīt ēdienkarti

+371 20291653

info@zivjulete.lv

Dzirnavu iela 41, Rīga, LV-1010

Darba laiks
Pirmdiena - Ceturtdiena 12:00 - 23:00
Piektdiena - Sestdiena 12:00 - 00:00
Svētdiena 12:00 - 22:00